Tüm Kanallar

Telif Hakları

TELİF HAKKI:

İşbu Sitemiz yasalarımızın sağladığı kanun ve maddeler çerçevesinde hareket ederek bunlara uygun içerik politikasını kendine amaç edinmiştir.
Sitemiz 5611 sayılı yasanın içeriğinde belirtilen “Yer Sağlayıcı” olarak kullanıcısına hizmet vermektedir. Belirtilen yasaya göre site içeriğindeki ve yayınlanan televizyon kanallarının hukuka aykırı davranış ve prensiplerini kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur.
Site içerisindeki televizyon kanalları, kanallara ait öz bilgiler ve logolar yayın hakları, ait olduğu şirketler ve kanallara aittir. Canlitvim.com belirtilen kanallardan, açıklamalardan ve logolardan sorumlu değildir.
Sitemizde bulunan kanallar ve canlı yayınlar, yapımcı firmanın açık kaynak kodu olarak kanallarından
(Embed) kodu vasıtasıyla alınmaktadır. Güdülen amaç televizyon kanallarını tek bir çatı altında toplayıp kullanıcımızın daha rahat erişebilmesini sağlamaktır. Telif hakkı ile alakalı sözleşmemiz dahilinde bulamadığınız veya size uygunsuz gelen maddemiz ile alakalı bizimle iletişime geçebilirsiniz. Takdirinde 3 iş günü içerisinde avukatlarımız tarafından yazılı ve sözlü muhabere ile dönüş yapılacaktır.

canlitvim.com İnternet üzerinden, online olarak kesintisiz, HD kalitede, ücretsiz, TV izleme hizmeti sunmaktayız. Türkiye’nin en iyi canlı TV sitesi canlitvim.com den canlı maç, canlı dizi, canlı haber yayınları ve daha bir çok TV programını takip edin. Yüzlerce TV kanalları ve radyo yayınları güncel olarak sitemizden barınmaktadır. Yayınlar üzerinden düzenleme yapılmadan aktarılmakta olup, telif hakları ve sorumlulukları yayın şirketine aittir. İçeriklerden dolayı canlitvim.com sorumlu tutulamaz

Copyright © 2017 Canlitvim.com • Tüm Hakları Saklıdır.