Tüm Kanallar

Canlitvim.com İletişim Sayfası

Canlitvim.com alan adı altında birçok televizyon kanalını sitemizin çatısı altında sizler için topladık; Sitemiz içerisinde bulunan televizyon kanalları ve logolar yapımcı şirketlere aittir. Bundan dolayı kanalların yaptığı yayın organları kendi sorumlulukları altında olup sitemizi kapsamaz. Sitemiz kendine özgü yazılımı ile HD yayın yapmaktadır. Kanalların yayınladığı programlardan rahatsız olduysanız ve kaldırılması ile ilgili bir talebiniz varsa bizzat işbu yapımcı şirketler ile iletişime geçerek talebinizi ve şikayetinizi bildirebilirsiniz. Sitemiz ile alakalı probleminiz, kaldırılmasını istediğiniz kanal veya genel açıklamalar ile şikayet, talep/arz isteklerinizi aşağıdaki formu eksiksiz doldurduktan sonra bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Bahsi geçen konu ile alakalı site yönetimimiz 3 iş günü içerisinde size dönüş yapacaktır. Talep ve Arz konunuz, hukuki konuları kapsıyor ise avukatlarımız sözlü ve yazılı olarak sizlere dönüş yapacaktır.

Mesajınız başarı bir şekilde gönderildi!
Mesajınız için teşekkür ederiz, destek ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.
Adınız ve Soyadınız
E-Posta Adresiniz
İletişim Konusu
Mesajınız
* İletişim mesajınızın dikkate alınması için tüm alanların eksiksiz ve tam olarak doldurulması gereklidir. Ek olarak aşağıdaki bilgilendirmeyi okumanızı öneririz.
canlitvim.com İnternet üzerinden, online olarak kesintisiz, HD kalitede, ücretsiz, TV izleme hizmeti sunmaktayız. Türkiye’nin en iyi canlı TV sitesi canlitvim.com den canlı maç, canlı dizi, canlı haber yayınları ve daha bir çok TV programını takip edin. Yüzlerce TV kanalları ve radyo yayınları güncel olarak sitemizden barınmaktadır. Yayınlar üzerinden düzenleme yapılmadan aktarılmakta olup, telif hakları ve sorumlulukları yayın şirketine aittir. İçeriklerden dolayı canlitvim.com sorumlu tutulamaz

Copyright © 2017 Canlitvim.com • Tüm Hakları Saklıdır.