Tüm Kanallar

Hakkımızda

Canlı TV:
Ülke olarak son yıllarda yaşanan olayları ve yaşanan bir takım gelişmeleri ele alacak olursak medya dünyasını takip etmek bir güçlük gerektiriyor. Kimimizin iş hayatı, okul hayatı veya farklı aktivitelerden dolayı evimizde rahatlıkla koltuğun karşısında yayılıp televizyondan gündemi, gelişmeleri ve o çok sevdiğimiz dizileri takip etmekte zor oluyor. Canlitvim.com ise sizlere bu keyfi iş yerinizde, okul arasında veya başka bir ortamda izleme şansını sunuyor. Mobil uyumlu sitemizde gezinirken sizlere bir koltuk, kanepe sunamasak da kendinizi evdeki televizyonunuzda kanal değiştirir gibi hissedeceksiniz. HD ve SD olarak yayınları sizlere naklen yayınlarken, bilmediğim kanalı izlemem diyenler için izlediğiniz kanal ile alakalı öz bilgiler veriyoruz. Güncel olarak her gün yerli ve yabancı televizyon kanallarını bünyemize dahil ederek sizlere sadece yerel haberler ve yerel diziler dışında dış basın ve yabancı dizi keyfini de sitemiz üzerinden sunuyoruz. Televizyon Kanallarının yayınladığı programları, haberleri ve dizileri de hangi gün hangi saatte yayınlandığını ve yayın akışını da kanalların altında ki açıklamada bulabilirsiniz.

 

KESİNTİSİZ HD YAYIN;
Kategori bazlı kanalları sitemizden izlerken başlıca en çok hit alan ve en çok beğenilen televizyon kanallarına daha rahat erişebilmeniz için listemizin üst sıralarında tutuyoruz. Bizi Başka Sitelerle Karıştırmayın. Karıştırmayın çünkü biz kullanıcımıza HD yayın olanağını farklı bir boyutta sunuyoruz. HD yayın adı altında 144p, 240p ve 360p seçenekleri yerine 480p, 720p ve 1080p Kalitesinde kanalları naklen yayınlıyoruz. Her ne kadar ( Embed ) Teknolojisini kullansak - da alanında uzman yazılımcılar, grafikerler ve editörlerimiz ile sizlere bu olanakları sağlıyoruz. Yukarıda da belirttiğimiz gibi, Bizi Başka Sitelerle Karıştırmayın. Sitemizi yayın yapan 2.ci ve 3.cü taraf web sitelerini rakip olarak karşımıza almıyor, safımızda bir dost bir kardeş site olarak görüyoruz. Bilgi paylaşınca değerli ve güzeldir. Sizlere bu olanakları sunan değerli ekibimiz 7/24 yayın kanallarını takip ederken oluşacak bir problem dahilinde anında sorunu mutlak çözüme kavuşturuyor. “Hakkımızda” Yazımızda sitemizden ve ekibimizden özetle bilgiler verdik. Bu bilgileri yanlış buluyor, beğenmiyor veya düzeltilmesi hakkında bir fikir alışverişinde bulunmak istiyorsanız, bizde bunu çok istiyoruz. Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve isteklerinizi/taleplerinizi arz edebilirsiniz. Canlitvim.com Keyifli Seyirler Diler.

canlitvim.com İnternet üzerinden, online olarak kesintisiz, HD kalitede, ücretsiz, TV izleme hizmeti sunmaktayız. Türkiye’nin en iyi canlı TV sitesi canlitvim.com den canlı maç, canlı dizi, canlı haber yayınları ve daha bir çok TV programını takip edin. Yüzlerce TV kanalları ve radyo yayınları güncel olarak sitemizden barınmaktadır. Yayınlar üzerinden düzenleme yapılmadan aktarılmakta olup, telif hakları ve sorumlulukları yayın şirketine aittir. İçeriklerden dolayı canlitvim.com sorumlu tutulamaz

Copyright © 2017 Canlitvim.com • Tüm Hakları Saklıdır.